Tanárok

    

  • Ábrám László
    fizika
  • Alapiné Beró Anett
    testnevelés
  • Ambrus Huba
    biológia – kémia
  • Andersonné Fazekas Katalin
    angol nyelv
  • Antal Erzsébet mesterpedagógus
    matematika – fizika
     Antal.Erzsebet@varosmajor.eu
     +36 1 356 1698 / 196
  • Arday Istvánné
    német nyelv
    munkaközösség-vezető: német nyelv
  • Bakó Emese
    testnevelés
  • Balkayné Kalló Ágnes Zsófia
    magyar nyelv és irodalom – angol nyelv
  • dr Bándi Irisz Réka
    francia nyelv – ének-zene
  • Bärnkopf Péterné
    matematika
  • Bényei Emil Bence
    magyar nyelv és irodalom – angol nyelv
     Benyei.Emil.Bence@varosmajor.eu
  • Brassóiné Pfendtner Ágnes
    iskolapszichológus, pszichológia
     Brassoine.Pfendtner.Agnes@varosmajor.eu
  • Csapody Barbara Mária   12.a osztályfőnök
    angol nyelv
  • Csikós Dániel
    informatika
  • Csordás-Incze Edit
    matematika – biológia
    tartósan távol
  • Dobrosi-Jelinek Piroska Rita
    magyar nyelv és irodalom – német nyelv
     Dobrosi-Jelinek.Piroska.Rita@varosmajor.eu
    tartósan távol
  • Draskovits Dóra
    angol nyelv
  • Förster Nikolett Ildikó
    testnevelés
     Forster.Nikolett.Ildiko@varosmajor.eu
  • Fráter Adrienne
    magyar nyelv és irodalom
  • Fricsovszky Mária Magdolna
    ének-zene
     Fricsovszky.Maria.Magdolna@varosmajor.eu
  • Füredi-Szabó Tünde Erzsébet   10.a osztályfőnök
    angol nyelv
     Furedi-Szabo.Tunde.Erzsebet@varosmajor.eu
  • Füzfa Orsolya   10.b osztályfőnök
    matematika
  • Gondi Ferenc Lászlóné   9.c osztályfőnök
    biológia – földrajz
  • Gráf Zsuzsanna
    ének-zene
     Graf.Zsuzsanna@varosmajor.eu
  • Gyöngyösiné Ángyán Judit
    angol nyelv – dráma
    tartósan távol
  • Henn Ildikó   8.e osztályfőnök
    magyar nyelv és irodalom
    munkaközösség-vezető: osztályfőnöki
  • Hernádi Zsófia Kinga
    magyar nyelv és irodalom – német nyelv
  • Horicsányi Attila   7.a osztályfőnök
    fizika
     Horicsanyi.Attila@varosmajor.eu
  • Ibolya Ferenc
    informatika
     Ibolya.Ferenc@varosmajor.eu
  • Inges János
    matematika – fizika – informatika
  • Ipach Marcell   8.b osztályfőnök
    testnevelés
  • Jäger Csaba Miklós   12.d osztályfőnök
    matematika – fizika
  • dr Jánossyné dr Solt Anna Mária kutatótanár
    biológia – kémia
     Janossyne.Solt.Anna.Maria@varosmajor.eu
  • Jenes Béla Tibor
    testnevelés
  • Juhász Eszter
    magyar nyelv és irodalom – német nyelv
     Juhasz.Eszter@varosmajor.eu
  • Karácsonyi Virág
    biológia – kémia – informatika
  • dr Kas Géza Imre kutatótanár
    történelem – földrajz
     Kas.Geza.Imre@varosmajor.eu
     +36 1 356 1698 / 197
  • Kertai Helga Nóra mesterpedagógus   12.d osztályfőnök
    matematika – fizika – filozófia
    munkaközösség-vezető: fizika
  • Kilinné Vörös Bernadett
    matematika – informatika
    munkaközösség-vezető: informatika
     Kilinne.Voros.Bernadett@varosmajor.eu
  • Kovács Veronika   9.a osztályfőnök
    matematika
     Kovacs.Veronika@varosmajor.eu
  • Kőszeghy Eszter
    angol nyelv
  • Kövesdi Péter   10.d osztályfőnök
    testnevelés
  • Kránicz-Tóth Ágnes
    történelem – spanyol nyelv
  • Lőrinczi István
    rajz és vizuális kultúra – művészettörténet
  • Madas Pál pedagógus II.   9.d osztályfőnök
    matematika – informatika
     Madas.Pal@varosmajor.eu
     +36 1 356 1698 / 198
  • Mártonffyné Borhidi Gabriella Klára
    angol nyelv
  • Mészárosné Romhányi Margit Mária mesterpedagógus
    történelem – angol nyelv
  • Miklós Rita   12.e osztályfőnök
    történelem
  • Nagy Bence
    biológia – földrajz
  • Nagyné Bulinszky Marianna mesterpedagógus
    magyar nyelv és irodalom – olasz nyelv – spanyol nyelv
    munkaközösség-vezető: (új)latin nyelvek
  • Nagyné Hodula Andrea Éva mesterpedagógus   11.c osztályfőnök
    biológia – kémia
     Nagyne.Hodula.Andrea.Eva@varosmajor.eu
  • Németh Tünde   9.e osztályfőnök
    magyar nyelv és irodalom – mozgókép- és médiaismeret
  • Pálfiné Kovács Erika mesterpedagógus
    matematika
    munkaközösség-vezető: matematika
  • Pataki Andrea
    magyar nyelv és irodalom – latin nyelv
     Pataki.Andrea@varosmajor.eu
  • Pataki Noémi Krisztina pedagógus I.   9.c osztályfőnök
    matematika – kémia
     Pataki.Noemi.Krisztina@varosmajor.eu
  • Pintér László (mat)   9.b osztályfőnök
    matematika
  • Pintér László (sp)
    spanyol nyelv
  • Rótáné Csák Dorottya
    történelem – német nyelv
  • Rózsáné Fülöp Tünde mesterpedagógus   8.a osztályfőnök
    angol nyelv
     Rozsane.Fulop.Tunde@varosmajor.eu
  • Schultheisz György   7.b osztályfőnök
    történelem – földrajz
    munkaközösség-vezető: történelem–földrajz
  • Sillár Barbara mesterpedagógus   11.a osztályfőnök
    angol nyelv
    munkaközösség-vezető: angol nyelv
  • Simonyi-Lengyel Márta   12.b osztályfőnök
    történelem – német nyelv
  • Szabados Gabriella
    magyar nyelv és irodalom – olasz nyelv
  • Szabó Márton   11.d osztályfőnök
    matematika – történelem
  • Szatmári Kristóf
    testnevelés
     Szatmari.Kristof@varosmajor.eu
  • dr Szebedy Tas András mesterpedagógus
    magyar nyelv és irodalom – latin nyelv
     Szebedy.Tas.Andras@varosmajor.eu
  • Széles Zsuzsanna   12.c osztályfőnök
    magyar nyelv és irodalom – történelem
  • Takács Zoltánné
    könyvtárostanár, történelem
  • Takácsi-Nagyné Past Zsuzsanna   11.e osztályfőnök
    német nyelv – etika
  • Teőke Piroska
    angol nyelv – spanyol nyelv
     Teoke.Piroska@varosmajor.eu
  • Tiszai István
    német nyelv
  • Tóth Norbert
    földrajz
  • Tóth-Osvald Adrienn
    testnevelés
    tartósan távol
  • Vámosi Zsófia
    testnevelés
    tartósan távol
  • Veérné Bokor Judit   10.e osztályfőnök
    német nyelv
  • Verebély-Kulifay Mónika   11.b osztályfőnök
    testnevelés
    munkaközösség-vezető: testnevelés
  • Vértes Judit mesterpedagógus   10.c osztályfőnök
    magyar nyelv és irodalom – angol nyelv
    munkaközösség-vezető: magyar nyelv és irodalom
  • Vizkievicz András
    biológia
    munkaközösség-vezető: biológia–kémia
  • Volf Annamária
    matematika – informatika
  • Zaránd Kinga Katalin
    latin nyelv
     Zarand.Kinga.Katalin@varosmajor.eu