Versenyeredmények


országos középiskolai tanulmányi versenyek

verseny hely név osztály fölkészítő
angol nyelv I. 27. Szabó Vince 12.A Sillár Barbara
biológia I. 37. Vincze Botond Dávid 11.B dr Jánossyné dr Solt Anna Mária
biológia II. 15. Tóth Rebeka 12.C Vizkievicz András
filozófia 9. Szakál Jázmin 11.C Kertai Helga Nóra
fizika II. 4. Gárdonyi Soma Ákos 12.D Antal Erzsébet
matematika II. 21. Gárdonyi Soma Ákos 12.D Inges János
matematika II. 22. Polgár Sándor Attila 11.B Kovács Veronika
olasz nyelv II. 1. Székely Anna Lilla 11.C Szabados Gabriella
spanyol nyelv II. 25. Grósz Dominika 12.E Kránicz-Tóth Ágnes, Pintér László (sp)
vizuális kultúra 28. Tömösi Réka 11.B Lőrinczi István
verseny hely név osztály fölkészítő
angol nyelv I. 13. Kiss Bendegúz 12.A Mészárosné Romhányi Margit Mária
biológia I. 25. Bozsovics Milán 11.B dr Jánossyné dr Solt Anna Mária
fizika I. 1. Gárdonyi Soma Ákos 11.D Antal Erzsébet
foldrajz 23. Mezei Lili Rozi 11.A Schultheisz György
matematika II. 8. Gárdonyi Soma Ákos 11.D Inges János
mozgóképkultúra és médiaismeret 6. Kis Bence 11.A Németh Tünde
olasz nyelv I. 18. Ambrus Vivien 11.B Szabados Gabriella
spanyol nyelv I. 7. Karácsony Lili Boglárka 12.C Hajdú Anna
spanyol nyelv II. 28. Brunner Enikő 12.E Hajdú Anna, Pintér László (sp)
spanyol nyelv II. 31. Kiss Virág 11.E Kránicz-Tóth Ágnes, Pintér László (sp)
verseny hely név osztály fölkészítő
angol nyelv I. 5. Fischer Johanna Éva 11.A
biológia II. 14. Rácz Dorottya Szilvia 12.C dr Jánossyné dr Solt Anna Mária
francia nyelv I. 3. Garami Gergely 12.E dr Bándi Irisz Réka
francia nyelv I. 27. Hargitai Dóra Lívia 12.C dr Bándi Irisz Réka
mozgóképkultúra és médiaismeret 17. Keszthelyi Kristóf Dávid 12.C Szarka Judit
spanyol nyelv I. 8. Deák Viktória Elizabeth 12.D Kránicz-Tóth Ágnes, Pintér László (sp)
spanyol nyelv II. 18. Garami Gergely 12.E Hajdú Anna, Pintér László (sp)
spanyol nyelv II. 25. Tóth Gábor Boldizsár 11.E Hajdú Anna, Pintér László (sp)
verseny hely név osztály fölkészítő
filozófia 29. Kalóczkai Lili 12.D Kertai Helga
spanyol nyelv II. 16. Henkrich Miksa Máté 11.E Hajdú Anna, Pintér László (sp)
verseny hely név osztály fölkészítő
biológia II. 16. Czikkely Márton Simon 12.E dr Jánossyné dr Solt Anna Mária
filozófia 15. Nagy Soma Bálint 12.E Kertai Helga
filozófia 19. Gyarmati Fanni Margit 11.C Kertai Helga
filozófia 23. B. Szabó Laura 12.B Kertai Helga
filozófia 28. Dinnyés Ágnes 12.B Kertai Helga
fizika II. 7. Bekes Nándor 12.B Ábrám László
fizika II. 13. Zöllner András 12.A Ábrám László
német nyelv I. 39. Rumi Anna Sára 11.B Csonka Katalin, Tiszai István
spanyol nyelv II. 6. Czikkely Márton Simon 12.E Pintér László (sp)
spanyol nyelv II. 12. Kovács Petra Júlia 12.E Pintér László (sp)
verseny hely név osztály fölkészítő
angol nyelv I. 3. Frei Balázs Máté 12.D Krállné Szabó Tünde
biológia II. 43. Káposzta Zalán Balázs 12.B Vizkievicz András
biológia II. 44. Kocsubej Péter 12.B Vizkievicz András
fizika I. 8. Bekes Nándor 11.B Ábrám László
foldrajz 37. Fórián Levente 12.B Schultheisz György
francia nyelv I. 27. Csákvári Laura 12.A Borosné Liska Erzsébet
matematika II. 27. Bekes Nándor 11.B Pálfiné Kovács Erika, Pintér László
olasz nyelv I. 6. Erdélyi Zsófia 12.A Nagyné Bulinszky Marianna
történelem 14. Heilmann István József 12.D Mészárosné Romhányi Margit Mária
verseny hely név osztály fölkészítő
biológia II. 44. Heilmann Tímea 12.D Vizkievicz András
biológia II. 50. Farkas Kornél 12.B dr Jánossyné dr Solt Anna Mária
filozófia 7. Tillmann Ármin Kristóf 12.C Kertai Helga
filozófia 20. Dombrovszky Borbála 12.D Kertai Helga
informatika II. 45. Ács Bendegúz 11.D Bärnkopf Bence
német nyelv II. 34. Hidas Ráchel Judit 12.C Simonyi-Lengyel Márta
olasz nyelv I. 28. Erdélyi Zsófia 11.A Nagyné Bulinszky Marianna
rajz és vizuális kultúra 9. Molnár Julianna Rózsa 12.A Latin Anna
történelem 26. Kiss Bence 12.A dr Kas Géza Imre
verseny hely név osztály fölkészítő
angol nyelv I. 5. Boros Liza 11.A Fülöp Regina
filozófia 3. Major Félix 12.A Kertai Helga
filozófia 4. Tillmann Ármin Kristóf 11.C Kertai Helga
filozófia 9. Nemeslaki Keve Francis 12.D Kertai Helga
filozófia 14. Perczel Jakab Antal 12.A Kertai Helga
filozófia 19. Kisfaludi Márton 12.D Kertai Helga
fizika II. 10. Takátsy János 12.A Ábrám László
földrajz 32. Békéssy Róbert Péter 12.D Schultheisz György
matematika II. 28. Emri Tamás Béla 12.B Pálfiné Kovács Erika
mozgóképkultúra és médiaismeret 4. Tóth Fruzsina Katica 12.E Kumpera Ferenc
német nyelv I. 16. Knébel Miklós 12.A Csonka Katalin
spanyol nyelv I. 6. Orbán Zsófia 12.A Nagyné Bulinszky Marianna
verseny hely név osztály fölkészítő
angol nyelv I. 9. Széles Dorottya 12.A Fülöp Regina
angol nyelv I. 16. Bihary Gergely Sándor 11.A Rohály Krisztina
biológia II. 8. Kovács Márton Tibor 12.D Vizkievicz András
filozófia 8. Kovács Borbála 12.D Kertai Helga
filozófia 19. Bakondi Flóra 12.A Kertai Helga
fizika I. 1. Takátsy János 11.A Ábrám László
informatika I. 26. Elődi Márton 11.A Bärnkopf Bence
matematika II. 16. Emri Tamás Béla 11.B Pálfiné Kovács Erika
művészettörténet 7. Lantos Réka 11.C Vértesaljai Mária
művészettörténet 8. Tóth Fruzsina Katica 11.E Vértesaljai Mária
művészettörténet 15. Kicsiny Martha 11.C Vértesaljai Mária
művészettörténet 16. Gulácsi Orsolya Sarolta 11.B Vértesaljai Mária
olasz nyelv I. 4. Kovács Márton Tibor 12.D Haász Gabriella
rajz és vizuális kultúra 8. Kicsiny Martha 11.C Vértesaljai Mária
verseny hely név osztály fölkészítő
angol I. 26. Dobi Jan Sándor 12.D Krállné Szabó Tünde
biológia II. 40. Bozzai Dániel Attila 12.B Vizkievicz András
filozófia 6. Demszky Dorottya 12.B Kertai Helga
filozófia 8. Dobi Jan Sándor 12.D Kertai Helga
filozófia 15. Mécs Dávid Endre 12.B Kertai Helga
filozófia 17. Csernitzky Laura Csilla 12.C Kertai Helga
filozófia 19. Hollósy Lázár Bálint 12.A Kertai Helga
foldrajz 3. Szigetvári Vince 11.B Schultheisz György
informatika II. 30. Zsoldos Tamás Alfréd 12.D Kilinné Vörös Bernadett
matematika II. 15. Bärnkopf Pál 12.B Pálfiné Kovács Erika
matematika II. 50. Bogár-Szabó Tamás 11.A Kertai Helga
mozgóképkultúra és médiaismeret 17. Peti Fruzsina Zsófia 11.A Beöthy Zsófia
művészettörténet 1. Walton Veronika 11.C Vértesaljai Mária
német II. 8. Szabó Gréta Veronika 12.D Gór Szilvia
olasz I. 1. Csernitzky Laura Csilla 12.C Nagyné Bulinszky Marianna
rajz 1. Juhász Nóra Réka 12.A Vértesaljai Mária
rajz 9. Viemann Sára 12.B Vértesaljai Mária
rajz 25. Tikos Réka 11.A Vértesaljai Mária
verseny hely név osztály fölkészítő
angol I. 19. Bihary Júlia 12.A Hegedűs Kristóf
angol I. 29. Dobi Jan Sándor 11.D Krállné Szabó Tünde Erzsébet
biológia II. 40. Lipka Borbála 12.D Vizkievicz András
filozófia 11. Demszky Dorottya 11.B Kertai Helga
informatika II. 33. Zsoldos Tamás Alfréd 11.D Kilinné Vörös Bernadett
művészettörténet 2. Csernitzky Laura Csilla 11.C Vértesaljai Mária
művészettörténet 3. Kozár Eszter 11.A Vértesaljai Mária
művészettörténet 5. Bosnyák Dóra Zita 12.B Vértesaljai Mária
művészettörténet 12. Dobos Emőke Erzsébet 12.C Vértesaljai Mária
művészettörténet 14. Viemann Sára 11.B Vértesaljai Mária
német I. 6. Szabó Gréta Veronika 11.D Goór Szilvia
rajz és vizuális kultúra 14. Juhász Nóra Réka 11.A Vértesaljai Mária
rajz és vizuális kultúra 16. Barcsi Esztella 11.C Vértesaljai Mária
történelem 12. Galamb János Mihály 11.A Mészárosné Romhányi Margit Mária
verseny hely név osztály fölkészítő
angol I. 23. Dávid Loránd Gábor 12.B Mészárosné Romhányi Margit Mária
filozófia 2. Mécs János Elek 12.D Kertai Helga
filozófia 6. Petro-de Chalendar Kálmán Olivier 12.D Kertai Helga
filozófia 12. Molnár Álmos Csaba 12.A Kertai Helga
filozófia 22. Nagy Orsolya 12.A Kertai Helga
művészettörténet 5. Fintor Zsófia 11.C Vértesaljai Mária
művészettörténet 6. Szenteczki Zita Zsuzsanna 11.C Vértesaljai Mária
művészettörténet 7. Illés Anna 11.A Vértesaljai Mária
német I. 29. Biró Krisztina Andrea 12.B dr Némethné Révész Zsuzsa
verseny hely név osztály fölkészítő
biológia I. 41. Kontó Sándor 11.D Ambrus Huba
filozófia 19. Mécs János Elek 11.D Kertai Helga
filozófia 25. Petro-de Chalendar Kálmán Olivier 11.D Kertai Helga
művészettörténet 1. Petrányi Luca 11.C Vértesaljai Mária
művészettörténet 6. Petrik Bence Ferenc 11.C Vértesaljai Mária
művészettörténet 9. Koltay Zsolt Miklós 11.C Vértesaljai Mária
művészettörténet 13. Várkonyi Enikő Krisztina 11.A Vértesaljai Mária
művészettörténet 15. Tóth Gabriella 11.B Vértesaljai Mária
művészettörténet 17. Kis Bálint 11.C Vértesaljai Mária
rajz és vizuális kultúra 20. Andráskó Beatrix 11.A Vértesaljai Mária
verseny hely név osztály fölkészítő
filozófia 2. Perczel János 12.B Csécs Barnabás, Kertai Helga
francia I. 2. Boross Barbara 12.A Borosné Liska Erzsébet, Ravasz Eszter
latin 7. Szalay Tünde Orsolya 11.A Zaránd Kinga Katalin
latin 12. Boross Barbara 12.A Zaránd Kinga Katalin
latin 18. Perczel János 12.B Zaránd Kinga Katalin
matematika II. 9. Salát Zsófia 12.A Pálfiné Kovács Erika, Takács Ferencné, Pósa Lajos
művészettörténet 3. Eleőd Ákos 11.A Vértesaljai Mária
művészettörténet 8. Soós Andrea 11.B Vértesaljai Mária
művészettörténet 20. Kis Veronika Edit 11.A Vértesaljai Mária
olasz I. 15. Steiner Júlia 12.D Nagyné Bulinszky Marianna
olasz I. 17. Nagy Paula Gabriela 11.C Nagyné Bulinszky Marianna
rajz és vizuális kultúra 1. Sándor Viktória 11.A Vértesaljai Mária
rajz és vizuális kultúra 20. Soós Borbála 12.B Vértesaljai Mária
rajz és vizuális kultúra 23. Téglásy Lili Berta 12.B Vértesaljai Mária
verseny hely név osztály fölkészítő
angol I. 15. Lutoskin Anna 11.A Csapody Barbara, Dudás Judit
filozófia 1. Tóth László Dániel 12.A Kertai Helga
filozófia 3. Nagy Levente Dániel 12.B Kertai Helga
filozófia 8. Knébel Andrea 12.A Kertai Helga
francia I. 12. Boross Barbara 11.A Borosné Liska Erzsébet, Ravasz Eszter
latin 18. Boross Barbara 11.A Zaránd Kinga Katalin
matematika II. 25. Iványi Zsófia 11.A Pálfiné Kovács Erika, Pósa Lajos
matematika II. 27. Csapláros Dóra 11.D Pálfiné Kovács Erika
mozgóképkultúra és médiaismeret 8. Szirmai Gergely András 12.B
művészettörténet 6. Urai Dorottya 11.C Vértesaljai Mária
művészettörténet 8. Andrusch Virág Katalin 11.C Vértesaljai Mária
művészettörténet 9. Cseh Borbála 11.C Vértesaljai Mária
művészettörténet 12. Feigl Nóra Zsuzsanna 12.B Vértesaljai Mária
rajz és vizuális kultúra 20. Soós Borbála 11.B Vértesaljai Mária
verseny hely név osztály fölkészítő
művészettörténet 3. Mátyók Lilla 11.B Vértesaljai Mária
olasz I. 11. Zeke Helga Gyöngyi 12.A Nagyné Bulinszky Marianna
olasz I. 17. Hellebrandt Laura 12.A Nagyné Bulinszky Marianna
olasz I. 25. Simonyi Dorottya Gabriella 12.A Nagyné Bulinszky Marianna
verseny hely név osztály fölkészítő
angol 12. Bodzsár Erik Tamás 12.A Hegedűs Kristóf
filozófia magyar nyelven 18. Szabó Márton 12.A Iván László
fizika II. .
francia I. 3. Simonyi Dorottya Gabriella 11.A Gergely Júlia, Herczeg Gabriella
francia I. 15. Berkovics Dalma 12.A Szabóné Molnár Ágnes
olasz I. 11. Simonyi Dorottya Gabriella 11.A Nagyné Bulinszky Marianna
verseny hely név osztály fölkészítő
angol 8. Bodzsár Erik Tamás 11.A Hegedűs Kristóf
angol 12. Baranya Ákos 12. Fráter Adrienne
francia I. 13. Berkovics Dalma 11.A Szabóné Molnár Ágnes
informatika II. 67. Vizi Dávid 12.
matematika II. 11. Orbán Gergely 12. Kovács Ildikó
matematika II. 21. Vizi Dávid 12. Iván László
matematika II. 31. Bodzsár Erik 11. Iván László
német II. 18. Vizi Dávid 12. Makai Zsuzsanna
olasz I. 11. Száraz Lívia 12. Nagyné Bulinszky Marianna
verseny hely név osztály fölkészítő
német II. 9. Ádány Krisztina 12. Veérné Bokor Judit
német II. 21. Traub Dorottya 12. Veérné Bokor Judit
német II. 22. Heinek Péter 11. B Kiss Gyöngyi
olasz I. 8. Tóth Cecília 12. Nagyné Bulinszky Marianna